סדנאות וקורסים

הסדנאות בשיטת לוסקי מכוונות לאזן את ארבעת הרבדים בגוף ובנפש בדרך יצירתית, חווייתית ומלאת הנאה. כל אחת מהסדנאות מביאה את התוכן הייחודי שלה ומתרכזת במקבץ אינטליגנציות אחר, אותן ניתן לאמן ולשכלל עד לקבלת התוצאה הרצויה: יותר שלווה, יותר עצמה, יותר נוכחות, יותר ביטחון עצמי, יותר אהבה עצמית, יותר מודעות, יותר חיבור לרצון, למשמעות ולייעוד. הסדנאות משלבות תהליכים דינאמיים, אמנויות, מדיטציה, דמיון מודרך, למידה, שיתופים בקבוצה והרבה כיף. הסדנאות מתאימות לנשים וגברים שמחפשים להעצים את אותן יכולות שטמונות במבנה האישיות שלהם, ללא קשר לגיל, ניסיון חיים ותחומי עניין – המשותף לכולם הוא הצורך הבסיסי באהבה ומוצריה (תשומת לב, פרגון, חיבוק, עידוד, תמיכה…), שהן המתנה של כל אחד ואחת , אותה ניתן לקבל בשמחה בסדנאות המוצעות כאן.
קורס מדיטציה ודמיון מודרך
קורס לימוד ותרגול מדיטציה ודמיון מודרך עם המורה

בקורס נלמד ונתרגל סוגים שונים של מדיטציות ודמיון מודרך
הקורס בפ"ת.
לתיאום הגעה למפגש הקרוב התקשרו
לפרטים נוספים לחצו כאן – סדנת מדיטציה

סדנאות זוגיות
סדנא לזוגות טריים וותיקים שרוצים לקחת את הזוגיות שלהם צעד נוסף אל תוך האהבה
במהלך הסדנא נרכוש כלים לזהות את החוסר שלנו, להגדיר את מידת הרצון שלנו ואת כיוונו, נרכוש את היכולת לשנות גישה, להציב יעדים ולממש אותם, בין אם לקראת הזוגיות, או בתוך הזוגיות הקיימת. הסדנא מתאימה לזוגות מכל הגילאים – בסדנא הזאת אנחנו לומדים לזהות באמת את הדפוס הקבוע שלנו, שמזמן לנו שוב ושוב את אותם השיעורים וביחד נאתר כלים בתוכנו לעבור את השיעור וליצור את המציאות החדשה בזוגיות הרצויה.
באמת שמגיע לך להיות בזוגיות מדהימה, פשוט עשה/י את הצעד!

סדנת הוויה – סדנת למידה וחוויה רגשית ורוחנית
סוף שבוע ללא לינה

סדנא חווייתית למודעות עצמית - גילוי המקום האמיתי שבתוכי. 3 ימים של חוויה קבוצתית, תהליכים, דמיון מודרך, למידה ושיתוף. זו סדנא שמתאימה למי שרוצה לפגוש את עצמו באמת, את היכולות הפנימיות, את העוצמה, הביטחון והאהבה העצמית, ולהביא לשינוי חיובי בחיים.
הסדנא פשוט מ-ד-ה-י-מ-ה.
תכני הסדנא משיטת לוסקי – חכמת 32 האינטליגנציות לחיים.

סדנאות לאנשי חינוך
קורס הכשרת מנחי דמיון מודרך
קורס מבוא לשיטת לוסקי – 32 האינטליגנציות
סדנת ריבוי אינטליגנציות ושפות מרובות בחינוך
סדנת התפתחות אישית לאנשי חינוך
התקשרי עכשיו לקבוע פגישת הכרות והתאמת תכנים לצוות שלך
סדנאות לחברות וארגונים
מגוון סדנאות לשיפור יחסי האנוש, המוטיבציה והחוויה בתוך הארגון ועם הלקוחות
בכל ארגון ישנה חשיבות רבה לאינטראקציה בין האנשים המהווים אותו ולכן ישנה שאיפה לעזור לאנשים לצמוח ולהגיע ליותר שלמות עם עצמם, על מנת לאפשר הרמוניה בכל הקבוצה ומתן שירות ממקום סבלני, נכון ועם כוונה של נתינה אמיתית למקבלי השירותים. הסדנאות מביאות לתוצאות מדהימות בתוך הצוותית העובדים יחד, מחזקות את קשרי החברות ועוזרות לגלות את האהבה הפשוטה והתמימה שנוכחת מתחת לפני השטח, ולהעלותה אל המודעות של חברי הקבוצה.
טיפול קבוצתי