טיפול ואימון לחיים

טיפול במערכות יחסים  ואינטימיות
יצירה של מערכות יחסים משמעותיות
חיזוק הביטחון, ההערכה והאהבה העצמית
שחרור מפחדים, חרדות ומחשבות מטרידות

סדרת טיפולים בקליניקה אור הלב תעזור לך לשפר את איכות חייך.
אנו יכולים לעזור לך לשפר את מערכות היחסים שלך, לשפר תקשורת עם הסביבה,
נעזור לך לפתוח את הלב, להשתחרר מרגשות שמשתלטים כמו פחד, חרדה, עצב או כעס,
נעזור לך לשחרר את העבר ולהיות מי שהנך באמת, ולא רק תוצאה של ניסיון החיים שלך.
נעזור לך לשפר את מצבך הבריאותי – להבין ולטפל בשורש הנפשי והרוחני של המחלה הגופנית.הייחודיות של שיטת לוסקי הינה בהתאמת טכניקות הטיפול למטופל.
לרשותנו מגוון כלים: שיחה, הצבת יעדים, מודעות, מדיטציה, דמיון מודרך, ציור, משחקי תפקידים, פסיכודרמה, פרחי באך, שחזור גלגולים, הילינג ועוד.

עדויות מטופלים:
"מלבד ההנאה מהטיפול, הדברים בחיי באמת השתנו. המיקוד שנתן לי הטיפול, היעדים הברורים שהצבנו יחד, התגשמו. היום אני אדם מחוזק יותר, שיודע מה הוא רוצה בחייו. ""דיברנו הרבה, עשינו פסיכודרמה, ציירנו, עשינו מדיטציות ודמיון מודרך. למעשה טופלתי בכל דרך אפשרית על מנת להגיע לתוצאות. ואכן התוצאות לא אחרו להגיע. הן אפילו הגיעו מהר מאוד. מהר מכפי שציפיתי.""הטיפול הוא אחת המתנות הטובות ביותר שנתתי לעצמי.""אחרי כל מפגש אני זוכרת שיצאתי כל כך קורנת מהם, שמחה. הייתי חייבת לספר לכל החברות שלי כמה שזה מדהים.""אני יכולה לומר שאני מרגישה שונה, שאני מרגישה הרבה יותר טוב עם עצמי ועם המקום שבו אני נמצאת עכשיו בחיים ובעיקר שמחה""למדתי גם לא לחרטט את עצמי יותר, להיות אמיתית עם עצמי. אני בעיקר שמחה שהלכתי עם התהליך הזה עד הסוף"

הטיפול בשיטת לוסקי מביא לתוצאות מהירות ואמיתיות, כמו גם כלים לשמור עליהן ולהתפתח באופן עצמאי ולאורך זמן.

עוד על הטיפול

טיפול בקשיים ואתגרים בכל הרבדים: חרדה, דיכאון, בלבול, עייפות כרונית, חוסר משמעות לחיים, עצב, מצבי רוח משתנים, בעיות שינה, דאגה, קשיי ריכוז, פחדים, קשיים חברתיים, בעיות בזוגיות, בעיות במשפחה, התמכרויות, חוסר אהבה עצמית, ביטחון עצמי נמוך.

רפואה משולבת – תמיכה רגשית ונפשית למתרפאי סרטן ומחלות אחרות, המטופלים ברפואה הקונבנציונאלית, פיתוח המודעות העצמית למניעת הישנות המחלה.

האבחון והטיפול בשיטת לוסקי נעשה בכלים שונים החל מתשאול, שיחות, אבחון פרופיל אינטליגנציות, דמיון מודרך, מדיטציה, פסיכודרמה, משחקי תפקידים, ציור ויצירה, הילינג, קלפי יצירה, תהליכים, פרחי באך.

הטיפול מתאים ליחידים ולזוגות בכל הגילאים, גם ילדים ונוער.

טיפול הוליסטי הוא מסע שאנו עוברים יחד, שמטרתו גילוי עוצמת המודעות העצמית והכוח המרפא שבתוכך.
במהלך הדרך אנו נוגעים בכל אחד מארבעת הרבדים שמהווים אותנו:
הגוף, הרגש, השכל והרוח.

טיפול בשיטת לוסקי דומה לפסיכולוגיה הקונבנציונאלית במובן הזה שבשתי הגישות מכוונים לשינוי עמדה / שינוי במודעות לצורך ריפוי. הערך המוסף של טיפול בשיטת לוסקי הוא הרפואה המשולבת – שימוש במגוון טכניקות המאפשרות למטפל ולמטופל מרחב של שפות (כמו שיחה, ציור, דרמה, פרחי באך, דמיון מודרך, מדיטציה, יצירה, מגע ועוד) לצורך מציאת הדרך המתאימה והמדויקת ביותר לריפוי. כמו כן בסיס הגישה של שיטת לוסקי שונה במהותה מהגישה הפסיכולוגית הקונבנציונאלית, שעוסקת בריפוי העבר לצורך שינוי ההווה, בעוד ששיטת לוסקי מתרכזת בריפוי ההווה שמרפא גם את העתיד והעבר.

בין אם אני פוגש בחיי עצב, לחץ, חוסר ביטחון, חוסר אמונה, היעדר שמחת חיים, קשיים גופניים, קשיים בזוגיות, קשיים בעבודה – הכל קשור וכל הידע שצריך כדי להתעלות ולמצוא מרפא נמצא בתוכנו. מטרת הטיפולים להראות לך אפשרויות נוספות, לפתוח דלתות שיעזרו לך למצוא את אותן תשובות בתוכך.

טיפולים הוליסטיים (שלמים) באמת הינם תהליך חינוכי הפוך לתהליך שהמטופל עבר עד כה, ושהביא אותו למצב של חוסר איזון, ולכן יש חשיבות לדרך שעוברים ולזמן שמאפשר את הטמעת הגישות החדשות והפיכתן לאמונות שהמטופל מייצר ומסגל באופן מודע לעצמו.

אפשרויות הטיפול כוללות טיפול זוגי, טיפול אישי, טיפול משפחתי, פסיכותרפיה הוליסטית, טיפול בשילוב אמנויות, אימון אישי לקראת יעדים, מודעות עצמית – כל אחד והמסע שממתין לו/לה.

הטיפולים  בשיטת לוסקי משלבים תרפיות שונות - שיחה, אומנויות, כתיבה, מדיטציה, דמיון מודרך, נשימה, תדרים, שחזור גלגולים, הרגלי חיים, תזונה, הילינג, רייקי ומגע, שמותאמות לכל אחד בהתאם למבנה האישיות ולצרכים שעולים במהלך הדרך.

ישנה גם אפשרות לטיפול דרך סדנאות של התפתחות אישית ודינאמיקה קבוצתית

קליניקה בפתח תקווה

התקשר/י עכשיו ל לקביעת פגישת הכרות